top of page
DSC09280.jpg

ססיות והשכרה שעתית

Anchor 2
Anchor 1
DSC09329.jpg

הקליניקות שלנו

הקליניקות שלנו תוכננו עם המון מחשבה עליכם, על הצרכים שלכם ושל המטופלים שלכם. הכל כדי ליצור סביבת טיפול אותנטית ושלווה. תהליך התכנון לווה באנשי מקצוע מתחומי הטיפול והתבסס על מחקרים בתחום עיצוב סביבות עבודה, כל הקליניקות אטומות אקוסטית בצורה אמיתית  והמרחב מעוצב בצבעים רכים שישרו תחושת שלווה ואינטימיות.

בקליניקות שלנו שפע אור טבעי ורך אשר יגרום לכם להרגיש בנוח ולהנות מיום העבודה. 

אצלנו ב-CLINIKA PRATIT מאמינים כי סביבת העבודה משפיעה רבות על האושר והשקט הנפשי של המטפלים, מגיע לכם סביבת עבודה תומכת ונעימה. ולכן השקענו רבות בתכנון הקליניקות שלנו כך שיענו על כל הצרכים שלכם בצורה המיטבית, לעיתים אלו שמטפלים בכולם שוכחים לטפל בעצמם, תנו לנו לטפל בכם ולדאוג שכל ההצרכים שלכם יענו כך שראשכם ישאר פנוי לעסוק בעבודתכם מבלי הפרעות והסחות דעת. 

אבזור משלים

בקליניקה עצמה שולחן עבודה נוח למקרים של טיפול מרחוק עם וויפי עוצמתי שישמור על זרימת הליך הטיפול ולא יקטע אותו בשל קליטה חלשה.

 

כורסאות ישיבה נוחות ומכילות כך שתוכלו לשבת עליהן בהנאה לאורך שעות הטיפול הארוכות שלכם.

 

 מזגן אישי ללא תעלות אוורור משותפות שגורמות לבריחת רעשים ו-ויכוחים על הטמפרטורה הרצויה וגם כל שאר הדברים הקטנים שכל כך חשובים החל משעון מאחורי המטופל, טישו ותמונות אומנותיות על הקיר שיתרמו לחמימות ההמקום. 

 

כל הקליניקות מנוקות באופן יומי ותמיד יחכו לכם נקיות ומזמינות, במידה ויחסר משהו שיוכל לתרום לכם בעת הטיפול נשמח להשלימו כך שלא ייחסר דבר. אנו תמיד שמחים לשמוע ולמלא את הצרכים של הקהילה שלנו.

DSC09695.jpg
IMG_6573.HEIC

המרחב המשותף

המרחב המשותף כולל בתוכו את המטבחון ואת חדר ההמתנה. חדר ההמתנה תוכנן כך שיענה על 2 צרכים שישרתו את הליך הטיפול. הצורך הראשון הוא של המטופל הנמצא בזמן הטיפול, בעת הטיפול חשוב מאוד שהמטופל לא ישמע רעשי רקע כגון שיחות קולניות מחדר ההמתנה אשר יפגעו בריכוזו ואף בתחושת פרטיותו, לכן מעבר לבידוד האקוסטי האמיתי שהתקנו בקליניקות, ריווחנו את כסאות ההמתנה כך שכל מטופל ישב וימתין לבדו, ולא על גבי ספה משותפת אשר מעודדת שיחות חולין ויוצרת רעש.

הצורך השני הוא דווקא של ההמטופל הממתין, לעיתים קרובות לפני תחילת ההטיפול המטופל יעבור בראשו על דברים שמעסיקים אותו על מנת להחליט במה כדאי להתרכז בטיפול, על כן אותו המרווח בכיסאות ההמתנה יצרו עבורו מרחב פרטי - פיזית ופסיכולוגית אשר יאפשר לו להירגע ככל האפשר ולסקור את מחשבותיו בשלווה.

המטבחון שמשלים

את החוויה

המטבחון מצוייד במכונת קפה איכותי אשר טוחנת את הקפה במקום ויודעת להכין קפוצינו, אספרסו, אמריקאנו  ומספקת את הקפה הטרי ביותר לרווחת המטופלים וכמובן עבורכם.  בנוסף בקבוקי מים צוננים, סודה, בר מים ועוד הפתעות יחכו לכם במטבחון המאובזר שלנו.

DSC09760.jpg
close-upwoman-s-hand-pressing-screen-digital-tablet-photo-w.jpg

הכניסה למתחם

הכניסה למתחם  נעשית באופן עצמאי באמצעות קוד אישי ובצורה קלה ופשוטה והמתחם עובר ניקיון בתדירות יומית ולאחר שעות העבודה על מנת להבטיח שהקליניקה תמיד תחכה לכם נקיה ומזמינה.

אנו מציעים לכם מעל הכל ראש שקט. מקום לעשות בו את מה שאתם עושים הכי טוב, לטפל. ללא חשש והתעסקות בחשבונות, ניקיון או ציוד משלים ובירוקרטיה. בעצם אנו מספקים לכם את המעטפת והמקום לצמוח בו ולהתמקד במה שחשוב לכם באמת. העלות החודשית היא קבועה וללא ההפתעות ולא תצטרכו להתעסק בשום דבר למעט הקליינטים שלכם.

קליניקה 4.jpg

קליניקה להשכרה - השיטה שלנו

אצלנו תמצאו קליניקה להשכרה במגוון מסלולים נוחים.

תוכלו לקבל קליניקה  להשכרה בשיטת הססיות ותוכלו גם לקבל קליניקה להשכרה לפי שעה.

 

קיימות אצלנו ססיות להשכרה החל מ-4 שעות, וחבילות נוחות ומשתלמות להשכרת קליניקה לפי שעה, השיריון בשיטת השכרת קליניקה לפי שעה נעשה בצורה פשוטה ועצמאית דרך האתר שלנו.

bottom of page